Idż do treści

Muzyczny finał warsztatów gospel

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

„Kto śpiewa, modli się podwójnie” – twierdził św. Augustyn. Z tego założenia wychodzi chrześcijański chór TGD (Trzecia Godzina Dnia), który będzie gościł w Olsztynie 22 czerwca 2014 r. Najdłużej – bo od 1982 r. – działająca grupa wokalna tego typu w Polsce da koncert o godz. 20.00 w Amfiteatrze im. Czesława Niemena.

W skład zespołu wchodzi dwudziestoosobowa sekcja chóralna, liczni soliści i instrumentaliści. Muzyka TGD często określana jest nietypowo, jako pop-gospel. Wykonując utwory w tym właśnie stylu, chór wydał już dziewięć albumów. Cały czas jest aktywny na scenie muzycznej, czego najlepszym dowodem są liczne koncerty w kraju i poza jego granicami.


Koncert w amfiteatrze odbędzie się w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego i jednocześnie stanowi zwieńczenie Olsztyńskich Warsztatów Gospel. Bilety na występ chóru można nabyć w cenie 10 zł w m.in. Informacji Kulturalnej MOK i Galerii „Rynek”. Wejściówki można zarezerwować również za pośrednictwem internetowego systemu rezerwacji.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"