Idż do treści

Olsztyńskie święto muzyki bluesowej

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Początek lata w Olsztynie rozbrzmiewa bluesem. Nie inaczej będzie i w tym roku – za sprawą kolejnej edycji Międzynarodowego Festiwalu „Olsztyńskie Noce Bluesowe”, który zagości w mieście w dniach 3-5 lipca 2014 r. Impreza organizowana jest już po raz 23. i należy do najstarszych tego typu w Polsce.

Występy muzyków odbywać się będą na dwóch scenach: głównej – w Amfiteatrze im. Czesława Niemena, oraz otwartej, ustawionej na Targu Rybnym. Wszystkie koncerty grane na tej drugiej przez polskich wykonawców będą niebiletowane.


Do Olsztyna zawitają takie muzyczne gwiazdy, jak m.in.: Mud Morganfield, Diunna Greenleaf & Blue Mercy czy The Moongang. Oprócz koncertów, na wszystkich miłośników bluesa czekają imprezy towarzyszące, a wśród nich prelekcja Andrzeja Dramińskiego pt. „Peter Green – czy blues naprawdę nie zmienia?”.


Bilety na jeden dzień można kupić w cenie 25 zł, a karnet na cały festiwal za 40 zł w: Informacji Kulturalnej MOK-u, Galerii „Rynek” oraz Miejskiej Informacji Turystycznej. Jest również możliwość zarezerwowania wejściówek na stronie internetowej www.mok.olsztyn.pl/bilety.html.


Szczegółowy program festiwalu

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"