Idż do treści

Bardzo aktywny finisz czerwca

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W ostatni weekend czerwca organizatorzy akcji „Olsztyn. Aktywnie!” ponownie proponują kilkanaście różnorodnych form aktywności ruchowej dla dzieci i dorosłych. Zajęcia są z reguły bezpłatne, a uczestniczyć w nich może każdy, kto zgłosi się w wymagany przez prowadzących sposób.

W sobotę 28 czerwca 2014 r. jako pierwsi w teren ruszą miłośnicy pieszych wycieczek z cyklu „Przewodnik czeka” (zbiórka o godz. 7.30 na dworcu Olsztyn Główny). Trasa spaceru będzie ich wiodła przez miejscowości Kozia Góra i Żabi Róg w powiecie ostródzkim (przejazdy pociągiem na własny koszt).

W godz. 9.00-11.00 odbędzie się trening windsurfingu na jeziorze Ukiel (plaża przy Hotelu „Kur”). Dla osób spragnionych dawki adrenaliny przeznaczone są zajęcia w Lesie Miejskim: o godz. 9.30 w Parku Linowym „Hardcore” oraz strzeleckie rozpoczynające się pół godziny później (Strzelnica LOK-u). Ci, którzy wolą postrzelać do... ludzi, ale niegroźnymi promieniami, mogą z kolei skorzystać z zajęć Laser Tag o godz. 11.00 (X Arena Game Club).

Ostanie propozycje w sobotę to odbywające się w godz. 12.00-13.00 wykład żywieniowy na temat podstaw zdrowego odżywiania u osób aktywnych (klub fitness „Sylwetka”) oraz trening pole dance dla pań (klub fitness „Lejdis Studio”).

W niedzielę 29 czerwca 2014 r. tradycyjnie jako pierwsi ćwiczenia rozpoczną (o godz. 8.00) zwolennicy Tai Chi (Park Jakubowo). O godz. 9.00 miłośnicy spacerów podwodnych spotkają się (w siedzibie AKP „Skorpena”) na nurkowanie w jeziorze. Pół godziny później, również w Kortowie (ale na stadionie), rozpocznie się kolejna edycja rodzinnych marszobiegów.

Od godz. 10.00 dawki ekstremalnej przygody będzie można zażyć w Parku Rozrywki Aktywnej „Bartbo” w Butrynach, a także na kolejnym treningu strzelectwa sportowego (Strzelnica LOK-u). O godz. 11.00 spotkają się osoby ćwiczące jogę (Stadion Leśny) i chętni do pogrania w kręgle (Family Bowling Center).

Cotygodniowe zajęcia szkółki golfowej odbędą się w godz. 12.00-13.00 (Mazury Golf & Country Club w Naterkach), a niedzielną porcję aktywności zakończy trening siłowy z cyklu „Buduj formę z Fitness Club Athletic”, który rozpocznie się o godz. 18.20.

Szczegółowy program na www.aktywnie.olsztyn.eu.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"