Idż do treści

Aktywne obchody jubileuszu miasta w... wodzie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

660-lecie Olsztyna to dobry powód do świętowania. Mieszkańcy miasta czynią to na wiele różnych sposobów. Dlaczego więc nie w czepku i kąpielówkach? To najbardziej odpowiedni strój na Mistrzostwa Olsztyna w Pływaniu Sztafetowym, które w dniach 25-26 października odbędą się w Aquasferze.

W zawodach będzie mógł wziąć udział każdy, kto do 22 października wyśle e-mailem swoje zgłoszenie na adres: marketing@aquasfera.eu. Wszyscy zakwalifikowani uczestnicy w sobotę 26 października o 10.30 zmierzą się na torach basenu olimpijskiego występując w drużynach liczących maksymalnie 13 osób. Każdy z zespołów będzie miał do pokonania w wodzie dystans 650 m. Natomiast dzień wcześniej już o godz. 8.30 rozpocznie się sztafeta pływacka uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Na zwycięzców we wszystkich kategoriach czekają nagrody: medale, dyplomy oraz upominki. Organizatorem imprezy jest Urząd Miasta Olsztyna i Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"