Idż do treści

Psie piękności wystąpią na stadionie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Jak głosi mądrość narodów, pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Każdy, kto będzie chciał popodziwiać najbardziej dorodnych spośród tych przyjaciół, powinien odwiedzić XLI Warmińsko-Mazurską Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się w Olsztynie 6 lipca 2014 r.

Już od godz. 10.00 po wybiegach na stadionie „Warmii” przy ul. Sybiraków będą przechadzać się dumni właściciele ze swoimi pupilami. Oprócz konkurencji, w których oceniani będą przedstawiciele poszczególnych ras, przewidziane są również konkursy otwarte, takie jak np. na najpiękniejszego szczeniaka.
Organizatorzy imprezy z olsztyńskiego oddziału Związku Kynologicznego w Polsce spodziewają się, że – podobnie jak w latach ubiegłych – na wystawie pojawi się kilkaset, może nawet blisko tysiąc psów, reprezentujących pół setki ras. Zdecydowana większość czworonogów pochodziła będzie z Polski, ale należy się spodziewać także psów z sąsiednich krajów: Rosji, Litwy, Białorusi.
Olsztyńska wystawa to doskonała okazja, żeby obejrzeć nie tylko psie piękności popularnych ras, ale również poznać te rasy, które w naszym regionie hodowane są rzadko albo nie hodowane w ogóle.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"