Idż do treści

Bajkowe podróże ze smokiem wawelskim

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Wakacje w Olsztynie oferują wiele atrakcji także dla najmłodszych. Aby szczególnie umilić im pobyt w mieście i dać okazję do dobrej zabawy, 6 lipca 2014 r. w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego zostanie zorganizowana impreza pt. „Bajkowe podróże”.

Najważniejsze wydarzenia z nią związane rozgrywać się będą od godz. 15.00 do 17.00 w okolicy Sceny Staromiejskiej. Dzieci wciągnięte zostaną do wspólnej i aktywnej zabawy, w którą wplecione będą także wątki edukacyjne. Na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji, ciekawych animacji, a także konkursy, w których do zdobycia są ciekawe nagrody.

Finał całej zabawy to prezentacja spektaklu teatralnego pt. „Legenda o smoku wawelskim”. Przedstawienie w przystępny sposób przybliży wszystkim milusińskim jedną z najsłynniejszych polskich bajek, której bohaterem jest młody, dzielny szewczyk i poczwara, która źle kończy.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"