Idż do treści

Muzyczny jubileusz Ryszarda Szmita

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W swojej bogatej karierze współpracował jako realizator dźwięku z takimi gwiazdami estrady, jak: Budka Suflera, Maanam, Edyta Górniak czy Anna Maria Jopek. Tym razem jednak Ryszard Szmidt sam będzie w centrum uwagi. 11 lipca 2014 r. o godz. 19.00 w Amfiteatrze im. Czesława Niemena odbędzie się jego benefis.

Z muzyką Szmit jest związany od najmłodszych lat. Z innymi artystami nagrał już ponad sto płyt – ma na swoim koncie trzy krążki platynowe oraz sześć złotych. Jest też laureatem wielu prestiżowych nagród muzycznych. W przeszłości był członkiem kilku zespołów, jak Proces czy Arba, a w ostatnim czasie zawodowo związał się z Radiem Olsztyn.

45-lecie jego pracy w branży muzycznej świętować będą wraz z nim na olsztyńskiej scenie tacy artyści, jak: Aurelia Luśnia, Ryszard Wolbach, Michał Rudaś, Ryszard Rynkowski i Czerwony Tulipan. Imprezę poprowadzi jeden z najpopularniejszych polskich konferansjerów Piotr Bałtroczyk. Wstęp na koncert jest wolny.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"