Idż do treści

Jamajskie brzmienia nad Łyną

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Olsztyn ponownie rozgrzeją gorące jamajskie rytmy. W dobry muzyczny nastrój wprowadzi olsztynian i turystów Kamil Bednarek. Jego koncert, organizowany w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego, odbędzie się 17 lipca 2014 r. o godz. 21.00 w Amfiteatrze im. Czesława Niemena.

Młody artysta zdobył szerszą popularność dzięki występowi w jednym z telewizyjnych programów typu talent show i od tamtej chwili koncertuje na scenach całej Polski. Zaprezentował się m.in. na XLVIII Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz XIX Festiwalu „Przystanek Woodstock” w Kostrzynie nad Odrą. Tym razem z solowym repertuarem, nawiązującym do najlepszych brzmień jamajskiego reggae, zawita do miasta nad Łyną i tutaj dzielić się będzie pozytywną energią.

Bilety na koncert, w cenie 25 zł, można kupić w Informacji Kulturalnej MOK-u, Galerii „Stary Rynek” lub za pomocą internetowego systemu rezerwacji OLA.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"