Idż do treści

Zdobywca Grammy na olsztyńskiej scenie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Jedyny polski zdobywca najważniejszej na świecie nagrody fonograficznej zawita do Olsztyna. 3 sierpnia 2014 r. w Amfiteatrze im. Czesława Niemena odbędzie się koncert pianisty i kompozytora Włodzimierza Pawlika z zespołem.

Nagrodę Grammy artysta zdobył w 2014 r. za album „Night in Calisia” w kategorii „Najlepszy album dużego zespołu jazzowego”. Włodek Pawlik Trio, które na koncie ma aż 20 albumów, to nie tylko zespół muzyczny, ale prawdziwa jazzowa instytucja, oferująca muzykę na światowym poziomie. Na scenie pojawi się fortepian, a także sekcja rytmiczna w postaci perkusji i kontrabasu. Publiczność będzie mogła usłyszeć utwory pochodzące z płyty nagrodzonej Grammy, a także wiele starszych kompozycji.

Impreza odbędzie się w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego. Start koncertu planowany jest na godz. 20.00. Bilety w cenie 20 zł można kupić w Informacji Kulturalnej MOK-u, Galerii „Stary Rynek”, a także przez internet na stronach OLA oraz www.ticketpro.pl.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"