Idż do treści

Koncert Sinatry XXI wieku

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Chociaż w Olsztynie był już nie raz, bo miasto pokazała mu wcześniej jego pochodząca ze stolicy Warmii i Mazur partnerka, to po raz pierwszy będzie miał okazję zaprezentować się tutaj przed publicznością. Matt Dusk, znany kanadyjski wokalista jazzowy, wystąpi jako gwiazda Olsztyńskiego Lata Artystycznego.

Jego koncert odbędzie się 6 sierpnia 2014 r. o godz. 20.00 w Amfiteatrze im. Czesława Niemena. Wokalista ma na swoim koncie już siedem autorskich albumów, a jego ostatni krążek pt. „My Funny Valentine” zdobył w Polsce status platynowej płyty. W jednym z utworów pochodzących z tej płyty artyście towarzyszy Edyta Górniak. Z uwagi na charakterystyczny, delikatny, romantyczny głos wokalista nazywany jest następcą Franka Sinatry, do którego zresztą w swojej twórczości nawiązuje.

Wejściówki na występ artysty dostępne są w cenie 50 zł i można je nabywać w Informacji Kulturalnej MOK-u, Galerii „Rynek” lub drogą internetową na stronie OLA.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"