Idż do treści

Stadion Leśny ożyje podczas festynu

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Stadion Leśny to jedno z miejsc w mieście, które trwale zapisało się w jego bogatej historii. Kiedyś tętniło życiem, obecnie jednak pamięć o nim niestety zanika. By to zmienić, 10 sierpnia 2014 r. na terenie tego słynnego niegdyś obiektu w Parku Jakubowo zostanie zorganizowany już IX Festyn „Przywróćmy blask Stadionowi Leśnemu”.

Zabawa w rodzinnej atmosferze rozpocznie się o godz. 13.00 i potrwa do godz. 18.00. Tegoroczna impreza obfitować będzie w pokazy taneczne, koncerty, zawody sportowe, animacje dla dzieci, gry, zabawy, konkursy z ciekawymi nagrodami czy pokazy tresury psów. Wstęp dla wszystkich zainteresowanych jest bezpłatny, wejście na teren stadionu przewidziano od strony ul. Parkowej.

Organizatorem imprezy jest Warmińsko-Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, który dzięki tej inicjatywie chce nie tylko promować ideę odbudowy obiektu, ale także propagować aktywność oraz integrację osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"