Idż do treści

Dwa dni z piosenką inteligentną

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Festiwal Piosenki Inteligentnej „Bez Lipy” od lat udowadnia, że współczesna muzyka może dostarczać nie tylko rozrywki, ale także nieść ze sobą ważny przekaz. Nie inaczej będzie też w tym roku, o czym przekonamy się podczas dwóch wyjątkowych koncertów odbywających się w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego.

Tegoroczny festiwal otworzy 16 sierpnia 2014 r. o godz. 20.00 Mela Koteluk, artystka dopiero rozpoczynająca karierę. Jej debiutancki album pt. „Spadochron”, wydany w 2012 r., został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy i krytyków muzycznych. Podczas koncertu z pewnością usłyszymy jego flagowe przeboje, nie zabraknie też utworów promujących nową płytę wokalistki.

Z kolei 17 sierpnia 2014 r. o godz. 20.00 na scenę Amfiteatru im. Czesława Niemena wkroczy legenda polskiej muzyki hip-hopowej – zespół Kaliber 44, z którym gościnnie wystąpi Gutek. Skład został założony w 1994 r., a po 10 latach przerwy wznowił działalność w 2013 r. W tym roku wydał kolejną płytę, z której utwory wykona podczas koncertu w Olsztynie.

Bilety w cenie 20 zł za jeden koncert dostępne są m.in. w Informacji Kulturalnej MOK-u, Galerii „Rynek” oraz na stronie internetowej OLA.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"