Idż do treści

Folkowa Ofensywa Muzyczna

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Koncert pod szyldem Olsztyńskiej Ofensywy Muzycznej, odbywający się w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego, tym razem zabrzmi na folkową nutę. Wieczór przebiegać będzie w rytm muzyki celtyckiej w wykonaniu zespołów z Polski i Włoch.

Wyjątkowy koncert odbędzie się 23 sierpnia 2014 r. o godz. 20.00 w Amfiteatrze im. Czesława Niemena. Uświetni go pochodzący z Olsztyna, ale znany już na całym świecie, zespół Shannon, obchodzący w tym roku 20-lecie działalności artystycznej. Grupa zgrabnie łączy tradycyjne celtyckie dźwięki z nowoczesnym jazzem i popem.
Muzyka celtycka jest także głównym punktem odniesienia kolejnego wykonawcy. To włoska grupa Sidh, dopiero rozpoczynająca swoją karierę, umiejętnie miksująca folk z muzyką elektroniczną, a nawet hip-hopem. Jak brzmi taka kompilacja dźwięków? Koniecznie trzeba się o tym przekonać.

Bilety na koncert w cenie 10 zł można nabywać m.in. w Informacji Kulturalnej MOK-u, Galerii „Rynek” i na stronie internetowej OLA.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"