Idż do treści

Święto miodu i pszczelarstwa

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Najsłodsza impreza w mieście zostanie zorganizowana już po raz jedenasty. Festyn „Pszczoły i Miód” zaplanowano na 24 sierpnia 2014 r. Towarzyszące mu wydarzenia odbędą się w sąsiedztwie Hali Widowiskowo-Sportowej „Urania”.

Podczas tegorocznej edycji święta miodu nie zabraknie koncertów, występów artystycznych, a także wielu konkursów z ciekawymi nagrodami. Dla najmłodszych przewidziano animacje oraz gry i zabawy, a dla starszych przygotowano stoiska z wyrobami pszczelarskimi. Każdy, kto w tę letnią niedzielę pojawi się pod halą „Urania”, będzie miał możliwość kupienia wielu gatunków miodu i innych produktów pasiecznych. Pszczelarze zaoferują na stoiskach takie smakołyki, jak miód akacjowy, mniszkowy i rzepakowy, a także te mniej popularne: miód koniczynowy, nostrzykowy czy nawłociowy. Specjaliści będą również chętnie dzielić się swoją wiedzą na temat wyrobu miodu i dyskutować o obecnym stanie polskiego pszczelarstwa. Festyn rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa do godz. 14.00.

Wstęp dla wszystkich chętnych będzie bezpłatny. Organizatorem imprezy, odbywającej się w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego, jest Rejonowe Koło Pszczelarzy.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"