Idż do treści

Weekend w kajaku lub na wycieczce

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W porównaniu z ofertą poprzednich tygodni propozycje kolejnego weekendu akcji „Olsztyn. Aktywnie!” prezentują się dosyć skromnie. Ale również 16 i 17 sierpnia 2014 r. będzie można znaleźć coś atrakcyjnego dla siebie, np. spływ kajakowy Łyną czy wycieczkę pieszą po mieście.

W sobotę 16 sierpnia 2014 r. już od godz. 9.00 (do 17.00) zainteresowani mogą korzystać z bezpłatnych porad z cyklu „Odnowa Aktywnie!”, dotyczących m.in. zasad bezpiecznego trenowania i rehabilitacji po urazach (Centrum Intensywnej Rehabilitacji Dzieci i Dorosłych).

O godz. 10.00 rozpoczną się zajęcia żeglarskie (Plaża Miejska). O tej samej godzinie spotkają się też uczestnicy kolejnej wycieczki pieszej z popularnego cyklu „Przewodnik czeka” (szpital pulmonologiczny, czyli Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc). Tym razem spacer z profesjonalnym przewodnikiem odbędzie się pod hasłem „Rzecz o olsztyńskich szpitalach”.

W niedzielę 17 sierpnia 2014 r. jak co tydzień o godz. 8.00 spotkają się zwolennicy Tai Chi (Park Jakubowo, ćwiczenia wzmacniająco-usprawniające Tai Chi Chuan z kijem). Na godz. 9.30 wyznaczyli sobie zbiórkę uczestnicy kolejnego spływu kajakowego (most na Łynie przy ul. Kalinowskiego). Nieuciążliwa trasa licząca ok. 10 km powiedzie ich królową warmińskich rzek Łyną z olsztyńskiego osiedla Brzeziny, przez Park Centralny, Stare Miasto z zamkiem kapituły warmińskiej, Park Jakubowo, Las Miejski, do elektrowni wodnej „Łyna”.

O godz. 10.00 rozpocznie się ogólnorozwojowy trening dla pań z cyklu „Mama aktywnie!” (przy kładce na Jeziorze Długim). W godz. 12.00-13.30 odbędą się zaś cotygodniowe zajęcia szkółki golfowej (Mazury Golf & Country Club w Naterkach), zamykające blok niedzielnych form „Olsztyn. Aktywnie!”.

Warto pamiętać, że zanim wybierzemy się na któreś z zajęć, musimy wcześniej zarezerwować sobie miejsce na nich – w sposób określony indywidualnie dla każdej dyscypliny . Szczegółowy program na www.aktywnie.olsztyn.eu.

Jeśli ktoś poczuje niedosyt sportowej aktywności, w niedzielę o godz. 18.00 będzie mógł jeszcze uczestniczyć w bezpłatnym treningu kettlebell sport, organizowanym poza akcją (boisko „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 6).

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"