Idż do treści

Dla poprawy zdrowia, formy i nastroju

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Kolejny letni weekend akcji „Olsztyn. Aktywnie!” (22-24 sierpnia 2014 r.) będzie stał pod znakiem energetycznego tańca, zajęć fitness i ekstremalnych szaleństw w parkach rozrywki. Zwolennicy aktywnego, ale spokojniejszego, spędzania czasu mogą zaś wybrać się na wycieczkę autokarem lub pograć w golfa.

Już w piątek 22 sierpnia 2014 r. w godz. 17.00-18.00 odbędą się zajęcia z rumbą w roli głównej (Miejsce Kreatywnej Aktywności „Eranova”, zapisy: tel. 885 818 185).

W sobotę 23 sierpnia 2014 r. o godz. 9.00 spotkają się uczestnicy kolejnej wycieczki z cyklu „Przewodnik czeka”, przeniesionej z 3 sierpnia (parking dla autokarów przy ul. Nowowiejskiego). Trasa wyprawy, organizowanej pod hasłem „Tędy przeszła historia – Bitwa pod Tannenbergiem 1914 r.”, będzie wiodła przez miejscowości związane z wielką bitwą sprzed wieku: Frąknowo, Łynę, Orłowo, Muszaki, Przeździęk Mały.

Od godz. 10.00 (do godz. 20.00) na miłośników ekstremalnych rozrywek czekają zajęcia w Parku Linowym „Makumba”. Z kolei wszyscy, których pociągają różne formy ćwiczeń fitness, będą mogli skorzystać o godz. 10.00 z zajęć pracy z ciałem gyrokinesis, a o godz. 11.00 – z zajęć o nazwie global brzuch (oba w Miejscu Kreatywnej Aktywności „Eranova”, zapisy jw.).

W niedzielę 24 sierpnia 2014 r. już o godz. 8.00 w plener wyruszą zwolennicy Tai Chi (Park Jakubowo, ćwiczenia wzmacniające Hatha Yogi z własną karimatą). Od godz. 10.00 przed spragnionymi dawki adrenaliny swoje podwoje otworzy Park Rozrywki Aktywnej „Bartbo” w Butrynach.

Jak co tydzień w godz. 12.00-13.30 odbędą się zajęcia szkółki golfowej (Mazury Golf & Country Club w Naterkach), a blok niedzielnych form aktywności zakończy trening z cyklu „Buduj formę z Fitness Club Athletic”, rozpoczynający się o godz. 18.15 (w siedzibie klubu).

Większość zajęć w ramach akcji „Olsztyn. Aktywnie!” jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Jednak zazwyczaj konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca – w trybie ustalonym indywidualnie dla każdej dyscypliny. Szczegółowy program akcji dostępny jest w naszym kalendarzu i na www.aktywnie.olsztyn.eu.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"