Idż do treści

III Półmaraton Jakubowy na starcie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Moda na aktywny i zdrowy styl życia nie mija, o czym najlepiej świadczą tłumy biegaczy pojawiające się za każdym razem na starcie olsztyńskiego Półmaratonu Jakubowego. W tym roku, 14 września 2014 r., impreza odbędzie już po raz trzeci i wezmą w niej udział sportowcy amatorzy nie tylko z miasta.

Sygnał do startu zostanie dany punktualnie o godz. 12.00 przy Zespole Krytych Obiektów Sportowych przy ul. Głowackiego. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 21,1 km w maksymalnym czasie 3,5 godziny. Trud wyczerpującego biegu zrekompensują im jednak piękne widoki, bo trasa półmaratonu wiedzie nie tylko głównymi, na co dzień zatłoczonymi ulicami miasta, ale także urokliwymi ścieżkami nad Jeziorem Długim. Metę wyznaczono na starówce, a finał imprezy z uroczystym wręczeniem nagród odbędzie się w Amfiteatrze im. Czesława Niemena.

Biegacze mogą walczyć nie tylko o satysfakcję z wyniku. Każdy zawodnik na mecie otrzyma pamiątkowy medal, a poza tym organizatorzy przewidzieli nagrody finansowe: w puli jest 14400 zł do rozdysponowania w kilku kategoriach.

Więcej informacji o imprezie i zapisach na www.polmaraton.jakubowy.eu.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"