Idż do treści

Kanadyjskie brzmienie bluesa

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Olsztyn ponownie będzie się kołysał w rytm bluesowych dźwięków. Wszystko za sprawą grupy Monkey Junk, która 3 września 2014 r. zaprezentuje swoją twórczość podczas koncertu na Scenie Staromiejskiej. Występ odbędzie się w ramach Letnich Dobranocek Bluesowych i będzie jednym z wydarzeń Olsztyńskiego Lata Artystycznego.

Zespół pochodzi z Kanady i ma na swoim koncie nagranie trzech albumów autorskich. W utworach Monkey Junk oprócz bluesowych rytmów słychać także duże wpływy rock and rolla, a nawet elementy funku. Podczas koncertu fani bluesa będą mogli porównać brzmienie grupy na żywo z dobrze znanymi zapisami na płycie. Wystarczy, że stawią się o godz. 20.00 w samym sercu Starego Miasta.

Koncert w Olsztynie odbędzie się w ramach trasy, którą muzycy zaplanowali po krajach europejskich. Poza Polską odwiedzą m.in.: Francję, Czechy, Słowację i Austrię, dając w sumie 14 występów.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"