Idż do treści

Bajkowe podróże z Szeherezadą

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Kolejne „Bajkowe podróże” będą miały charakter orientalny. Dzieci, które 31 sierpnia 2014 r. o godz. 15.00 pojawią się pod Sceną Staromiejską, przeniosą się do świata arabskich, perskich i staroindyjskich legend.

Tym razem cykliczne animacje dla najmłodszych inspirowane będą kulturą Bliskiego oraz Środkowego Wschodu i przebiegać będą pod hasłem „W krainie baśni 1001 nocy”. Można się więc domyślać, że na starówce zagości nie tylko Szeherezada, ale także Ali-Baba i czterdziestu rozbójników, Sindbad Żeglarz oraz Aladyn, który uwolni dżina z lampy. To, w jaki sposób przebiegać będzie zabawa, zależy głównie od wyobraźni jej małych uczestników. Kto wie, może maluchom uda się nawet wzbić w niebo na latającym dywanie, bo podczas „Bajkowych podróży” nie ma rzeczy niemożliwych.

Na koniec, po pełnej wrażeń zabawie, zostanie zaprezentowany show aktorsko-muzyczny pt. „Człowiek-orkiestra”. Atrakcji będzie więc co niemiara. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"