Idż do treści

„Galeria Warmińska” wreszcie otwarta

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Tego dnia miłośnicy zakupów nie mogli się doczekać już od początku 2013 r. Wówczas to rozpoczęła się budowa największego centrum handlowego w Olsztynie. Oczekiwanie kończy się 5 września 2014 r. o godz. 9.00, kiedy Galeria Warmińska rozpoczyna swoją działalność.

Na wielkie otwarcie i tak czekaliśmy krócej, niż początkowo zakładano. Pierwszy plan przewidywał zakończenie prac dopiero w październiku 2014 r. Ku uciesze olsztynian i turystów obiekt oddano do użytku wcześniej. Co zatem nas czeka?

„Galeria Warmińska” to około 150 sklepów, wiele lokali usługowych, gastronomicznych, rekreacyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu stanowi największy tego typu kompleks w regionie. Ponadto w budynku znajduje się kino z 9 salami, które mogą pomieścić jednorazowo 1233 widzów. Do dyspozycji gości jest również największy w Olsztynie klub fitness, restauracje oraz kawiarnie. Dla zmotoryzowanych przygotowano dwupoziomowy parking z miejscami na prawie 1200 samochodów.
Z okazji otwarcia centrum handlowego przygotowano mnóstwo promocji cenowych w sklepach, występy artystyczne i inne atrakcje. Szczegółowy program.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"