Idż do treści

Zatorze świętuje po raz trzeci

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Jeśli żegnać wakacje, to tylko na Zatorzu. Ta olsztyńska dzielnica już po raz trzeci będzie gospodarzem wyjątkowego, cyklicznego festynu o nazwie Święto Zatorza. Impreza, która znalazła się w programie Olsztyńskiego Lata Artystycznego, odbędzie się 6 września 2014 r.

Od godz. 12.00 na placu zabaw pomiędzy ulicami Sienkiewicza, Klasztorną oraz Wyspiańskiego na wszystkich przybyłych czekać będzie mnóstwo atrakcji. Przewidziano występy muzyczne oraz pokazy taneczne. Festyn jest imprezą przygotowaną z myślą o całych rodzinach. Dla najmłodszych zaplanowano szereg animacji wzbogaconych o gry, zabawy, a także konkursy z ciekawymi nagrodami. Dla osób, które zgłodnieją od nadmiaru wrażeń, przygotowano strefę gastronomiczną z tradycyjną kiełbaską z grilla, bigosem czy zupą grochową. Festyn potrwa do godz. 20.00, dlatego na zabawę na nim warto zarezerwować sobie całe popołudnie.

Organizatorem święta dzielnicy jest Rada Osiedla Zatorze.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"