Idż do treści

Martwa natura okiem plastyka

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Martwa natura od wieków jest obiektem zainteresowania artystów i mogłoby się zdawać, że twórczość, która ją ukazuje, już niczym nas nie zaskoczy. By się przekonać, że jest jednak inaczej, wystarczy obejrzeć prace Danuty Nowickiej.

Wystawa pt. „Barwy życia” obędzie się w Galerii „Sąsiedzi” Miejskiego Ośrodka Kultury. Wernisaż zaplanowano 8 września 2014 r. o godz. 17.00. Na ekspozycję złożą się prace, na których autorka przedstawia martwą naturę, pejzaże, kwiaty, a także architekturę. Danutę Nowicką najbardziej inspirują uroki przyrody i to one stanowią sens jej obrazów. W procesie powstawania dzieł nie bez znaczenia są także wewnętrzne emocje artystki, które znajdują odzwierciedlenie w jej twórczości. Prace powstają najczęściej w technikach takich, jak: akryl, tusz, suchy pastel, kolaż roślinny, olej czy batik. Plastyczka wciąż poszukuje nowych inspiracji i nowych technik malarskich, które pozwalają jej na rozwój.

Danuta Nowicka należy do Klubu Plastyka Amatora „Sąsiedzi”, który działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"