Idż do treści

Rowerowa wizyta u strażaków

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Okazją, by rodzinnie spędzić czas na rowerach, a do tego poznać tajniki pracy i treningu strażaków, jest kolejny rajd w ramach XI edycji kampanii „JAdę NIE TANKUJĘ”. Start w niedzielę 14 września 2014 r. o godz. 10.00 sprzed olsztyńskiego ratusza.

Biorąc pod uwagę cel rajdu, nic dziwnego, że odbywa się on pod hasłem „Z wizytą u św. Floriana”. Na liczącą ok. 15 km trasę organizatorzy szczególnie zapraszają rodziny z dziećmi oraz te osoby, które nie mogą zmobilizować się do samodzielnego ruszenia na wycieczkę rowerową.
Uczestnicy rajdu dotrą do Ośrodka Szkolenia Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie przy ul. Porannej. Tam będą mogli obejrzeć nowoczesny sprzęt pożarniczy i gaśniczy, a także liczne urządzenia i stanowiska do treningu przyszłych strażaków. Poza tym na terenie ośrodka na rowerzystów będą czekały inne atrakcje: konkursy z nagrodami, animacje dla dzieci, poczęstunek.
Udział w imprezie jest bezpłatny. Należy stawić się ok. 20 min przed startem, aby wypełnić kartę uczestnictwa, co zapewnia ubezpieczenie na trasie. W trakcie wycieczki przewodnik PTTK opowie o mijanych miejscach, a w razie potrzeby pomocy udzielą: doświadczeni mechanicy rowerowi (maszynom) i ratownik medyczny (ludziom).

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"