Idż do treści

Olsztyn stawia na bezpieczeństwo

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Najbezpieczniejszym miejscem nad Łyną olsztyńska starówka stanie się w sobotę 13 września 2014 r. Wszystko za sprawą rodzinnego festynu „Bezpieczny Olsztyn”, który odbędzie się w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego.

Na wszystkich, którzy od godz. 15.00 pojawią się na Starym Mieście, czekać będzie mnóstwo atrakcji. Wśród nich znajdą się wystawy sprzętu policyjnego, ratowniczego oraz pożarniczego. Punktem programu godnym uwagi będą także warsztaty udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a zdobyte na nich umiejętności przydadzą się zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Z myślą o najmłodszych zaplanowano też wiele pokazów artystycznych oraz konkursów, w których – jak na rodzinny festyn przystało – będą mogli uczestniczyć razem ze swoimi opiekunami. Dużego zainteresowania spodziewają się także organizatorzy pokazów robotyki. Dla miłośników muzyki i piosenki w Amfiteatrze im. Czesława Niemena o godz. 18.00 zagrają Stare Drobne Małże, a o 19.00 wystąpią Skaldowie.

Udział w festynie jest bezpłatny.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"