Idż do treści

Kazik na Żywo zagra na żywo

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

To pewne, że klub „Nowy Andergrant” kolejny raz zostanie wypełniony po brzegi miłośnikami ostrego brzmienia. Trudno spodziewać się innego scenariusza, kiedy na scenie pojawia się kultowy już KNŻ, czyli zespół, któremu od lat przewodzi Kazik Staszewski.

Długo oczekiwany koncert w niedzielę 21 września 2014 r. będzie prawdziwym wydarzeniem muzycznym. Legenda polskiego rocka zmierzy się z olsztyńską publicznością już o godz. 20.00. A fanów ma sporo, bo – z czteroletnią przerwą – istnieje od 1991 r. W tym czasie grupa wydała pięć albumów, które pełne są znaczących utworów wykonywanych przez charyzmatycznego wokalistę. Nie ma wątpliwości, że i tym razem Kazik w wersji na żywo, wspierany przez Adama Burzyńskiego, Roberta Friedricha, Tomasza Goehsa i Michała Kwiatkowskiego, stanie na wysokości zadania.

Bilety na koncert dostępne są w przedsprzedaży w cenie 50 zł. Jeśli ich pula się nie wyczerpie, będzie można kupić je także w dniu występu. Wstęp do klubu możliwy będzie już od godz. 18.00.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"