Idż do treści

Przygoda z zielonym wędrowcem

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Olsztyński Teatr Lalek przyzwyczaił swoich widzów do spektakli, w których dobro zwycięża, a najważniejsza okazuje się życzliwość dla innych osób, przyjaźń i tolerancja. Takie przesłanie płynie też z nowego spektaklu, który będzie miał premierę 27 września 2014 r. o godz. 17.00.

„Zielony wędrowiec” to sztuka na podstawie książki Liliany Bardijewskiej, która w 2001 r. została uhonorowana tytułem książki roku w konkursie polskiej sekcji IBBY (międzynarodowej organizacji zajmującej się literaturą dziecięcą). Przedstawienie opowiada o losach Stworka, który wyrusza w podróż, aby poznać prawdę o samym sobie. Na swojej drodze spotyka wiele postaci, które służą mu pomocą i wsparciem. Reżyserem sztuki jest Michał Derlatka, za scenografię odpowiada Michał Dracz, a za muzykę Igor Gawlikowski.

Organizatorzy zapraszają na widownię zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci w wieku od lat pięciu. Rezerwacji biletów na spektakl można dokonać drogą internetową.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"