Idż do treści

Rajd na rowerze z wypożyczalni

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Wczesna jesień to doskonały czas na przejażdżki rowerowe. Jeśli jesteś otwarty na przygodę na dwóch kółkach, ale nie masz własnego jednośladu, przyjdź na Plażę Miejską. 1 października 2014 r. zostanie tu otwarta nowa wypożyczalnia rowerów działająca w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel”.

To doskonała okazja, by wybrać się na wycieczkę i przetestować sprzęt, tym bardziej, że każdy, kto zdecyduje się wypożyczyć rower między godz. 8.00 a godz. 18.00, aż dwie godziny jazdy dostanie za darmo. Na tym jednak atrakcje się kończą. Fani poznawania przyrody z perspektywy siodełka roweru będą mogli wziąć udział w minirajdzie z przewodnikiem. Godzinną wyprawę po terenach nad jeziorem Ukiel wypełnią nie tylko sportowe emocje, ale także ciekawostki przyrodnicze dotyczące tej malowniczej okolicy. Wyjazd zaplanowany jest na godz. 16.30, jednak uczestnicy powinni stawić się przed wypożyczalnią już o godz. 16.00. Na mecie na każdego cyklistę czekał będzie drobny upominek niespodzianka.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"