Idż do treści

Olsztyn w ruchu przez cały tydzień

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W Olsztynie trwa Tydzień Ruchu, który jest częścią europejskiej kampanii promującej aktywność fizyczną NowWeMove. Zajęcia sportowe i rekreacyjne proponowane uczestnikom w ramach Tygodnia Ruchu wpisują się również w wielomiesięczną akcję „Olsztyn. Aktywnie!”.

Polska włącza się do kampanii po raz drugi. W Olsztynie Tydzień Ruchu potrwa do 5 października. Oprócz planowych zajęć odbywających się w weekend, olsztynianie i turyści będą mogli skorzystać z dodatkowych form aktywności organizowanych na świeżym powietrzu i w salach ćwiczeń.
W środę 1 października 2014 r. o godz. 18.30 rozpocznie się trening Wing Tsun Kung-Fu (sala XII LO, ul. Bałtycka 4), a o godz. 19.00 – zajęcia siłowe BS (klub fitness „Sylwetka”).
W czwartek 2 października zaplanowano grę miejską dla dzieci o godz. 9.30 (Stare Miasto), a po południu: zawody rolkarzy o godz. 17.00 (wokół Jeziora Długiego) i Indoor Cycling o godz. 18.10 (klub fitness „Sylwetka”).
W piątek 3 października o godz. 19.00 spotkają się chętni do udziału w ćwiczeniach na płaski brzuch, w sobotę 4 października o godz. 11.00 – uczestnicy seminarium Sportowej Walki Full Contact, a w niedzielę 5 października o godz. 17.00 – zainteresowani wykładem żywieniowym (wszystkie zajęcia w klubie fitness „Sylwetka”).
Szczegółowy program.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"