Idż do treści

Nietypowy prezent na urodziny

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Komedia pomyłek i farsa dotycząca stosunków damsko-męskich to rodzaje lekkiej sztuki dramatycznej, które od wieków nieodmiennie bawią ludzi. Tym razem wpisujący się w ich konwencję spektakl „Prezent urodzinowy” Robina Hawdona będzie można obejrzeć w... filharmonii.

W ramach cyklu „Teatr w Filharmonii” 6 października o godz. 18:00 w sali koncertowej zagości przedstawienie w reżyserii Jerzego Bończaka. Oprócz niego w sztuce zagrają także inni znani aktorzy: Maria Pakulnis, Magdalena Wójcik, Marcin Troński i Tadeusz Chudecki. Scenografię spektaklu przygotowała Klaudia Solarz, a kostiumy do niego Ewa Borowik.
Robin Hawdon to autor także innych popularnych fars, takich jak „Wieczór kawalerski” czy „Weekend z kochankiem”. Bohaterem „Prezentu urodzinowego” jest mężczyzna, który właśnie rozstał się z żoną. W trosce o jego kondycje psychiczną przyjaciel funduje mu na urodziny niezwykły prezent. Organizuje w pewnym pokoju hotelowym dyskretną kolację z dyskretną i atrakcyjną kobietą. Najciekawsze okazuje się jednak to, co dzieje się w sąsiednim pokoju...

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"