Idż do treści

Współczesne granie Vivaldiego

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Choć jesień zagościła już w Olsztynie na dobre, to na dwa dni powróci wspomnienie wszystkich pór roku. Wyrażone zostanie ono nowoczesną muzyką inspirowaną kompozycjami Vivaldiego, w której obok barokowych skrzypiec zabrzmią także syntezatory, głosy i dźwięki otoczenia.

Wyjątkowa impreza muzyczna odbędzie się 9 i 10 października 2014 r. w olsztyńskim planetarium. Każdego dnia usłyszymy po dwa koncerty, które rozpoczną się o godz. 18.00. W czwartek będą to: „Wiosna” w wykonaniu Jana Obrębskiego i „Lato”, które przywoła Adam „Mr Smok” Bórkowski. W piątek zaś muzyczną ilustrację „Jesieni” przedstawi Robert Kanaan, a po nim „Zimę” zaproszą na scenę Elżbieta i Andrzej Mierzyńscy. Nowoczesne dźwięki opatrzone zostaną ilustracjami Henryka Ciruta, wyświetlanymi na kopule planetarium. Po każdej muzycznej uczcie przewidziana jest uczta dla podniebienia – na gości czekać będzie słodki poczęstunek.
Na wszystkie koncerty z cyklu „Cztery Pory Roku Muzyki Niezależnej” obowiązuje wstęp wolny.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"