Idż do treści

Pięć dni w teatrze z „Demoludami”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

„Inny – Obcy – Swój” to hasło przewodnie tegorocznej, ósmej już edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego „Demoludy”, doskonale oddające jego ideę. Jak w ubiegłych latach, tak i tym razem wyruszymy w artystyczną podróż, która daje okazję, by na nowo określić wspólną tożsamość społeczeństw Europy Wschodniej.

Święto teatru potrwa od 21 do 25 października 2014 r. Pięć festiwalowych dni w Teatrze im. Stefana Jaracza wypełnionych będzie wydarzeniami po brzegi. W repertuarze znalazło się aż osiem spektakli, w których zaprezentują się zespoły teatralne z Polski, a także z Rumunii, Węgier, Serbii i Kosowa. Podczas „Demoludów” swoją premierę będzie miała również „Skórka pomarańczowa”, czyli najnowszy spektakl olsztyńskiej Sceny Margines. Poza tradycyjnymi formami teatralnymi, w programie festiwalu są także czytania performatywne, które odbywać się będą na Dużej Scenie.

Bilety na spektakle dostępne są w kasie teatru, można je nabyć także w systemie rezerwacji internetowej.

Szczegółowy program festiwalu

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"