Idż do treści

Ostatni tak aktywny weekend

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

To już ostatni w tym sezonie weekend, który oferuje tak zróżnicowaną ofertę zajęć w ramach akcji „Olsztyn. Aktywnie!”. A więc okazja, żeby przed zapadnięciem w zimowe odrętwienie jeszcze skorzystać z ruchu na świeżym powietrzu i... w doborowym towarzystwie.

Przygrywką do pozostałych weekendowych aktywności będzie w czwartek 23 października 2014 r. o godz. 16.30 przedostatni w tym roku trening bokserski (sala Zespołu Szkół Budowlanych). Ostatni odbędzie się w kolejny piątek (31 października o godz. 17.00 w sali III Liceum Ogólnokształcącego).

W sobotę 25 października 2014 r. pole do popisu zyskają zarówno starsi, jak i młodsi amatorzy ruchu. O godz. 11.30 organizatorzy zapraszają na ćwiczenia z cyklu „Senior sport”, przeznaczone dla osób dojrzałych, zaś o godz. 12.30 na zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży z cyklu „Halo! Tu taniec!” (obie formy w Centrum Edukacji dla Dzieci i Dorosłych „Strefa Rozwoju”).

W niedzielę 26 października 2014 r. amatorów jesiennej aktywności również czekają dwie propozycje. O godz. 9.30 na ostatnią w tym sezonie trasę wystartują miłośnicy rodzinnych marszobiegów (Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych). Natomiast o godz. 10.00 zainteresowani będą mogli wziąć udział w kolejnych zajęciach strzelectwa sportowego (Strzelnica LOK-u w Lesie Miejskim).

Udział w poszczególnych zajęciach w ramach akcji „Olsztyn. Aktywnie!” jest bezpłatny. Zwykle jednak wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca – w trybie ustalonym indywidualnie dla każdej dyscypliny. Szczegółowy program akcji dostępny jest w naszym kalendarzu i na www.aktywnie.olsztyn.eu.

Tam też można znaleźć informacje o terminach pojedynczych zajęć „Olsztyn. Aktywnie!”, które zaplanowano w kolejnych tygodniach listopada i grudnia (strzelectwo sportowe, pływanie, wycieczki z cyklu „Zdobywamy Siedmiomilowe Buty”).

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"