Idż do treści

Mietek Szcześniak poruszy serca

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Mietek Szcześniak to artysta nietuzinkowy, od dawna z powodzeniem śpiewający, piszący teksty i komponujący do nich muzykę. Podczas koncertu w olsztyńskiej filharmonii artysta wystąpi z towarzyszeniem pianisty i zaśpiewa swoje największe przeboje.

Na występ Mietka Szcześniaka Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego zaprasza w sobotę 25 października 2014 r. o godz. 18.00. Koncert odbędzie się w ramach cyklu „POP Filharmonia”, prezentujące lżejsze odmiany muzyki.
Szcześniak zadebiutował już jako sześciolatek, grając w zespole muzycznym Ikary. Przepustką do profesjonalnej kariery były dla niego występy w konkursie „Śpiewać każdy może” oraz Ogólnopolskim Młodzieżowym Przeglądzie Piosenki we Wrocławiu. Za swoje dokonania artystyczne, dla których inspiracją jest muzyka gospel i jej przesłanie, wielokrotnie był wyróżniany nagrodami branżowymi – ma na swoim koncie m.in. Bursztynowego Słowika i trzy Fryderyki. W Olsztynie zaśpiewa swoje hity z płyt: „Czarno na Białym”, „Spoza nas”, „Zwykły cud” i „Signs”.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"