Idż do treści

Kultowy zespół kameralnie w CEiIK-u

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Kazik Staszewski po raz kolejny wraca do Olsztyna. Tym razem jednak zagra z legendarnym zespołem Kult. Koncert, który pierwotnie planowano w hali „Urania”, odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych.

6 listopada 2014 r. zapowiada się wyjątkowo gorąco. Publiczność rozgrzewać będzie ze sceny dobrze znana muzyka, łącząca w sobie brzmienie saksofonu, puzonu, trąbki, gitar, perkusji i klawiszy, a także charyzmatycznego, rozpoznawalnego wokalu. Podczas koncertu z pewnością usłyszymy utwory z najnowszego albumu „Prosto”, który ukazał się w 2013 r. Zespół przypomni też starsze przeboje, które weszły do kanonu polskiej muzyki rockowej. Obecność w CEiIK-u to dobra okazja, żeby się przekonać, że pomimo ponad 30 lat na scenie, Kult nadal jest w doskonałej formie.

Występ zespołu rozpocznie się o godz. 20.00. Bilety w cenie 65 zł dostępne są w sprzedaży internetowej na stronach www.ticketpro.pl i www.kupbilecik.pl. Można je nabyć także w sklepach Media Markt i Empik. Wejściówki kupione na koncert w „Uranii” zachowują ważność.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"