Idż do treści

„Muzyczne Inhalacje” rozgrzeją jesień

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Sekta Denta i Staszki to charakterystyczne nazwy zespołów muzycznych, które zaprezentują swoje umiejętności olsztyńskiej publiczności podczas koncertu w ramach kulturalnego cyklu „Muzyczne Inhalacje”. Występ odbędzie się w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena.

Pomimo jesiennej aury, zespoły zadbają o to, aby rozgrzać zebraną publiczność do czerwoności. Ich występ odbędzie się w piątek, 7 listopada 2014 r., o godz. 19.00. Sekta Denta przyjedzie do Olsztyna z Lublina. Twórczość grupy można przypisać do nurtu pop-rockowego z wyraźnie słyszalną melodyjną psychodelią, a nawet pewnymi elementami jazzu. Formacja ma na swoim koncie nagranie debiutanckiego albumu pod tytułem wywodzącym się od nazwy zespołu. Oprócz gości z Lublina tego wieczoru na scenie zaprezentuje się także olsztyńska kapela Staszki, która wykonuje muzykę z gatunku punk hardcore jazz.

Bilety w cenie 25 zł oraz 20 zł (dla uczniów i studentów) można kupić w Informacji Kulturalnej MOK-u, Galerii „Rynek” MOK-u, a także w Miejskiej Informacji Turystycznej.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"