Idż do treści

Happysad znów na olsztyńskiej scenie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Grupa Happysad, która już kilkanaście lat temu zadomowiła się na polskiej scenie muzycznej, po raz kolejny postanowiła odwiedzić Olsztyn. Koncert odbędzie się 8 listopada 2014 r. w klubie „Nowy Andergrant” w ramach trasy „Jakby nie było jutra tour”, która promuje najnowszy krążek zespołu.

Happysad powstał w 2001 r. i ma na swoim koncie wydanie sześciu płyt studyjnych. Podczas koncertu publiczność usłyszy kultowe utwory zespołu, takie jak: „Zanim pójdę”, „Mów mi dobrze” czy „A miało być tak pięknie”. Poza nimi będzie mogła również poznać numery z najnowszej płyty zatytułowanej „Jakby nie było jutra”. Oprócz gwiazdy wieczoru na scenie gościnnie zaprezentuje się wrocławska formacja Neony, która w muzyce łączy elementy rocka, stylów alternative oraz indie.

Rozpoczęcie obfitującego w muzyczne doznania wieczoru planowane jest na godz. 19.00. Bilety w cenie 45 zł można kupić w przedsprzedaży w klubie „Nowy Andergrant”, pubie „Sarmata”, sklepie muzycznym „RockFan” oraz skate shopie „Remedium”. W dniu koncertu bilety będą sprzedawane w klubie przed imprezą w cenie 55 zł.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"