Idż do treści

„Separatyści” debiutują w teatrze

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Choć tytuł może sugerować odniesienia do aktualnej polityki międzynarodowej, przedstawienie nie ma z nią nic wspólnego. Wręcz przeciwnie – „Separatyści” niemieckiego dramaturga Thomasa Freyera to spektakl o szukaniu sensu w życiu, pragnieniu oderwania się od rzeczywistości i podążaniu za marzeniami.

Premiera sztuki odbędzie się 8 listopada 2014 r. na Scenie u Sewruka Teatru im. Stefana Jaracza. W przedstawieniu swoje umiejętności aktorskie zaprezentują: Katarzyna Jędrychowska, Sylwia Krawiec, Szymon Kołodziejczyk, Przemysław Niedzielski i Andrzej Popiel, czyli słuchacze IV roku podyplomowego studium teatralnego. Reżyserii podjął się Adam Sroka, odpowiedzialny także za oprawę muzyczną przedstawienia. Spektakl opowiada historię młodych ludzi, którzy nie potrafią odnaleźć się wśród chaosu codzienności i dążą do przeprowadzenia mentalnej rewolucji.

Aktorzy pojawią się na scenie o godz. 18.00. Bilety na listopadowe spektakle dostępne są w kasie teatru, w punkcie kasowym w Centrum Handlowym „Aura”, a także w systemie rezerwacji internetowej.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"