Idż do treści

Z internetu prosto do Olsztyna

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

CeZik to wyjątkowa osobowość muzyczna, dobrze znana w internecie. Od jakiegoś czasu artysta wychodzi jednak poza sieć i prezentuje swoją niebanalną twórczość na żywo podczas koncertów. Jeden z nich da 12 listopada 2014 r. w olsztyńskim klubie „Nowy Andergrant”.

W projekcie KlejNuty CeZik wykorzystuje cytaty zaczerpnięte z wypowiedzi popularnych osób i podkłada je pod dobrze znaną muzykę. Pierwszy utwór w ramach tego projektu powstał w 2011 r. Od tamtej pory oryginalny wokalista stworzył w tym cyklu 10 teledysków, które zanotowały aż 45 milionów odsłon w internecie. Zaskakujące, często zabawne utwory cieszą się więc dużym zainteresowaniem. Oprócz nich CeZik tworzy również muzyczne covery i podkłada własne teksty pod znane melodie. Początkowo jednak popularność zyskał dzięki utworom, które śpiewał od tyłu. Dzięki nim gościnnie występował w telewizyjnym programie „Szymon Majewski Show”. Podczas olsztyńskiego występu publiczność będzie mogła usłyszeć wszystkie jego utwory w specjalnie przygotowanych wersjach.

Start koncertu planowany jest na godz. 20.00. Wejściówki na CeZik & KlejNuty – Kameralny Akt Solowy można kupić w miejscu koncertu po 25 zł w przedsprzedaży oraz po 35 zł w dniu koncertu.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"