Idż do treści

XXANAXX na jesienną depresję

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

„Debiut roku” i „Odkrycie roku” – między innymi takimi tytułami zespół został obsypany w 2013 r. To dowód na to, że z sukcesem wszedł na polską scenę muzyczną i zrobił na niej niemałe zamieszanie. Duet XXANAXX zagra przed olsztyńską publicznością 12 listopada 2014 r. o godz. 20.00.

Pierwszy koncert zespołu w stolicy Warmii i Mazur odbędzie się w klubie studenckim „Clava Manum”. Artyści, czyli wokalistka Klaudia Szafrańska oraz instrumentalista, kompozytor i tekściarz Michał Wasilewski, znany jako Lance Flare, zaprezentują się w repertuarze pochodzącym z dobrze przyjętej epki pt. „Disappear” i z debiutanckiej płyty „Triangles”, wydanej w 2014 r. Oddanie się chilloutowym, ale energetycznym brzmieniom i ciepłemu głosowi wokalistki to wymarzony sposób na spędzenie listopadowego, chłodnego wieczoru. Bo kiedy na scenie gra XXANAXX, inne polepszacze nastroju nie są już potrzebne.

Bilety na koncert w cenie 20 zł (w dniu koncertu 30 zł) można nabywać w „Clava Manum”, w „Galerii Sowa”, a także w sklepie „RockFan”.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"