Idż do treści

Olsztyn uczci niepodległość tańcem

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W Olsztynie Narodowe Święto Niepodległości już po raz dziewiąty będzie obchodzone na sposób taneczny. Na galę „Olsztyn Tańczy” organizatorzy zapraszają do hali „Urania” nie tylko miłośników szaleństwa na parkiecie, ale również całe rodziny. Początek imprezy 11 listopada 2014 r. o godz. 16.00. Wstęp wolny.

W programie gali znalazły się takie atrakcje, jak: występ zespołu SwingStep, prezentującego boogie-woogie na światowym poziomie, występ Zespołu Pieśni i Tańca „Warmia”, pokazy taneczne dzieci i młodzieży. Wyzwaniem dla uczestników stanie się rodzinny Mini Maraton Taneczny, w którym można wygrać rodzinny weekend dla czterech osób w hotelu „Anders” w Starych Jabłonkach. Taniec konkursowy w rytmie rock’n’rolla z udziałem zgłoszonej wcześniej rodziny będzie trwał 5 minut, a oceniać go będą członkowie SwingStep. Poza nagrodą główną, w puli znalazły się także: półzimowisko i urodziny dla dziecka w Miejscu Kreatywnej Aktywności „Eranova”, rodzinne karnety do aquaparku w hotelu „Gołębiewski” w Mikołajkach oraz do olsztyńskiej „Aquasfery”, bilety do kina „Helios”. Zgłoszenia do udziału w maratonie przyjmowane są telefonicznie (89 522 23 32) i mailowo (msztukowska@wasilewski-felska.pl).

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"