Idż do treści

Jubileuszowe granie Comy

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Łódzka formacja rockowa Coma przez wiele lat artystycznej działalności zjednała sobie rzesze fanów. Wszyscy miłośnicy jej muzyki będą mieli okazję, by na żywo zobaczyć swoich idoli – już 14 listopada 2014 r. w klubie „Nowy Andergrant”.

Występ grupy, z charyzmatycznym wokalistą Piotrem Roguckim na czele, odbędzie się w ramach jesiennej trasy koncertowej, zorganizowanej z okazji dekady mijającej od wydania debiutanckiej płyty pt. „Pierwsze wyjście z mroku”. Tournee przewiduje 22 koncerty w kraju, a także pięć występów w Anglii. Jest co świętować, bo zespół, który powstał w 1998 r. nagrał sześć płyt, z których właśnie pierwsza zadecydowała o muzycznej przyszłości grupy. Do największych sukcesów Comy należy zaliczyć też zdobycie siedmiu Fryderyków w różnych kategoriach, a także nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii New Sounds of Europe w 2007 r.

Start koncertu planowany jest na godz. 20.00. Bilety można kupić w cenie 45 zł w ramach przedsprzedaży oraz 55 zł w dniu koncertu. Są one do nabycie w pubie „Sarmata” i w klubie „Nowy Andergrant”.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"