Idż do treści

Blues i rock w szkockim wydaniu

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Ponad 400 koncertów w cztery lata! Takim wynikiem, który świadczy o wielkiej muzycznej pasji, może pochwalić się brytyjski zespół The Lewis Hamilton Band. Jak wielkie jest zaangażowanie muzyków w rockowo-bluesowe granie, publiczność w Olsztynie będzie miała okazję przekonać się 14 listopada 2014 r.

Koncert w klubie „Amnezja” to jeden z ośmiu występów w programie polskiego tournee zespołu. Poza Olsztynem grupa zagra także m.in. w Toruniu, Gdyni i Szczecinie. Fani formacji mają więc powody do zadowolenia. Na żywo usłyszą utwory z trzech albumów zespołu: debiutanckiego „Gambling Machine”, „Empty Roads” i najnowszego „Ghost Train”. Co więcej, będą mieli szansę zobaczyć lidera grupy – Lewisa Hamiltona – w jego żywiole. Na scenie będą wspierać go perkusista Ben O’Reilly oraz basista Nick Hamilton, prywatnie ojciec lidera. Niebywałe trio z pewnością zaskoczy żywiołowością i pozytywną energią, która udzieli się publiczności.

Koncert rozpocznie się o godz. 20.00. Bilety w cenie 15 zł można nabywać w klubie „Amnezja”.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"