Idż do treści

Mroczny wieczór z Closterkellerem

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Wszyscy fani mrocznych melodii powinni stawić się 21 listopada 2014 r. w klubie „Nowy Andergrant”. Odbędzie się tam koncert legendy polskiego rocka gotyckiego. Zespół Closterkeller pojawi się na scenie o godz. 19.00.

Olsztyński występ grupy jest etapem już dziesiątej edycji trasy koncertowej „Abracadabra Gothic Tour”. Podczas występu muzycy zaprezentują publiczności kilka przedpremierowych utworów, które znajdą się na ich najnowszej płycie. Najbardziej rozpoznawalna postać grupy to jej wokalistka Anja Orthodox, która jako jedyna z obecnego składu jest w zespole od czasu jego założenia, czyli od 1988 r. Na przestrzeni lat formacja nagrała 9 albumów studyjnych. Do jej największych sukcesów należą nagrody zdobyte na festiwalu w Jarocinie w 1989 r. i na Festiwalu Przystanek Woodstock w 1999 r. (Złoty Bączek) czy przyznawane przez czasopismo „Metal Hammer”. Oprócz gwiazdy wieczoru, na scenie zaprezentuje się również zespół z Trójmiasta Cyanide Kiss.

Bilety na koncert dostępne są w klubie „Nowy Andergrant”, pubie „Sarmata” oraz w sklepach „Remedium” i „Rockfan”. Można je kupić w przedsprzedaży w cenie 30 zł lub w dniu koncertu po 40 zł.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"