Idż do treści

Piosenka poetycka w kobiecym wydaniu

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Zapowiada się wyjątkowo ciepły i nastrojowy wieczór. Każdy, kto ma ochotę na artystyczne wrażenia w kameralnej atmosferze, nie może przegapić kolejnego koncertu z cyklu „KOBIEtONY”, który odbędzie się 27 listopada 2014 r.

Na scenie w Kamienicy Naujacka tym razem zobaczymy i usłyszymy duet Sky’a, który zaprezentuje się w programie pt. „Dogonić myśli”. Zespół wokalno-instrumentalny tworzą Monika Załoga i Karolina Wołyńska. Artystki są wszechstronne i świetnie czują się w repertuarze urozmaiconym stylistycznie. W ich dorobku znajdziemy więc piosenki poetyckie, jazzowe czy bluesowe, ale także utwory nieco cięższe brzmieniowo, zbliżone do rocka, metalu czy gotyku. Są to zarówno stare, dobrze znane przeboje w nowych aranżacjach, jak i piosenki autorskie pod względem kompozycji i tekstu.

Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety w cenie 15 zł można nabyć w Informacji Kulturalnej MOK-u, Galerii „Rynek” MOK-u oraz w Miejskiej Informacji Turystycznej.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"