Idż do treści

Iwona Szymańska-Pavlović

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Iwona Szymańska-Pavlović to mistrzyni i trenerka tańca, a także jurorka telewizyjnego „Tańca z gwiazdami”. W Olsztynie się urodziła (w 1963 r.), mieszka i prowadzi własną szkołę tańca.


Jej życiowa pasja narodziła się w rodzinnym mieście. Pierwsze kroki na parkiecie stawiała w dziecięcym zespole ludowym. Później rozwijała swój talent w Klubie Tańca „Miraż”. Karierę rozpoczęła u boku Arkadiusza Pavlovicia. Swoje umiejętności wielokrotnie potwierdzała na najwyższych stopniach podium krajowych turniejów. Trzykrotnie została mistrzynią Polski w dziesięciu tańcach, dwukrotnie – w tańcach latynoamerykańskich, Zdobyła także tytuł wicemistrzyni w tańcach standardowych. Była finalistką mistrzostw świata.


Od 1987 do 1990 r. trenowała w Londynie. Po zakończeniu kariery tanecznej w 1994 r. nie spoczęła na laurach. Dała się poznać jako trenerka mistrzów tańca, doskonały sędzia międzynarodowy i osobowość telewizyjna. W 2001 r. w Olsztynie otworzyła Szkołę Mistrzów Tańca Pavlović, która do dzisiaj prowadzi edukację taneczną i współorganizuje w mieście turniej Supadance Polish Open Championships.


Ogromną popularność przyniósł jej program „Taniec z gwiazdami”, w którego wszystkich edycjach od 2005 r. wchodziła w skład jury. Dzięki profesjonalnym i bezkompromisowym ocenom przylgnął do niej pseudonim „Czarna Mamba”. Na swoim koncie ma także inne przygody z telewizją. W 2003 r. wystąpiła w programie „Druga twarz”, a w 2009 r. zaczęła prowadzić „Rytmy Mamby” na antenie TVN Warszawa.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"