Idż do treści

Gorzka komedia o współczesności

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

O tym, jak trudno we współczesnym świecie odróżnić własne pragnienia od przyzwyczajeń i uzależnienia, traktuje komedia z elementami farsy pt. „Kochanie na kredyt”. W Olsztynie ten spektakl w doborowej obsadzie będzie grany 6 grudnia 2014 r. o godz. 16.00.

W prezentowanej historii, niczym w krzywym zwierciadle, każdy widz będzie mógł dostrzec wyolbrzymione i zniekształcone odbicie detali także swojego życia, które pozornie są nieistotne, ale w rzeczywistości to życie determinują.
W auli Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Kortowie na scenie wystąpią aktorzy znani ze scen teatrów, filmu i telewizji. W role zagubionych w otaczającej rzeczywistości bohaterów wcielą się: Agnieszka Sienkiewicz (absolwentka Policealnego Studium Teatralnego przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie), Małgorzata Pieczyńska, Filip Bobek, Przemysław Sadowski i Piotr Zelt. Napisaną przez Marcina Szczygielskiego (autora m.in. „Singli i remiksów”) sztukę reżyseruje Olaf Lubaszenko.
Bilety na spektakl można nabywać w Informacji Kulturalnej MOK-u, sklepie muzycznym Rockfan (DH „Inka”), a także na www.kupbilecik.pl.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"