Idż do treści

Julia Marcell zagra w swoim mieście

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Julia Marcell to pseudonim artystyczny Julii Górniewicz. W swoim rodzinnym mieście wokalistka zaprezentuje się 5 grudnia 2014 r. na koncercie organizowanym w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych. Oprócz gwiazdy wieczoru, na scenie pojawi się również zespół towarzyszących jej muzyków.

Występ artystki odbędzie się w ramach promocji jej najnowszej płyty zatytułowanej „Sentiments”. Rozpoczęcie imprezy w sali widowiskowej CEiIK-u planowane jest na godz. 19.00. Muzyka, którą usłyszy publiczność, zaliczona została do gatunku elektro-alternativ, ale w jej brzmieniu da się usłyszeć także inspiracje wywodzące się z wielu innych stylów muzycznych. Najnowszy krążek Julii Marcell to już czwarta płyta w jej karierze. Artystka zadebiutowała w 2007 r. albumem „Storm” i od tego czasu zdobyła wiele nagród, m.in. w 2012 r. Paszport Polityki w kategorii muzyka popularna i Fryderyka za najlepszy album roku muzyki alternatywnej.

Bilety na koncert można nabyć w CEiIK-u w cenie 35 zł w przedsprzedaży i 45 zł w dniu koncertu.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"