Idż do treści

WOŚP po raz 23. zagra w Olsztynie!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

253 737 zł – taką imponującą kwotę zebrano w Olsztynie podczas ubiegłorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czy w tym roku olsztynianie będą równie hojni? Przekonamy się o tym 11 stycznia 2015 r., kiedy wolontariusze wyjdą na ulice miasta.

Orkiestra pod batutą Jurka Owsiaka już po raz 23. zagra dla osób najbardziej potrzebujących. Celem tegorocznej zbiórki jest podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. W drugą niedzielę stycznia na ulicach zaroi się od wolontariuszy wyposażonych w identyfikatory oraz charakterystyczne, kolorowe puszki na datki. W Olsztynie najważniejsze wydarzenia czekać będą na wszystkich jak zwykle na Targu Rybnym. Na scenie zaplanowano koncerty i pokazy artystyczne. Zaprezentują się m.in. takie zespoły jak: Hitano, Po godzinach, Traffic Junky, Herson czy hip-hopowy skład z Mławy Najlepszy Przekaz w Mieście.

Nie zabraknie również emocjonujących aukcji, podczas których do wylicytowania będzie szereg ciekawych fantów. Kulminacją całego dnia wydarzeń stanie się światełko do nieba o godz. 20.00.

Szczegóły i pełen program na wosp.olsztyn.eu.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"