Idż do treści

Olsztyn życzy Wesołych Świąt

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Wszystkim mieszkańcom oraz dotychczasowym i przyszłym gościom Olsztyn życzy pięknych, radosnych i zasobnych Świąt Bożego Narodzenia, szampańskiej zabawy sylwestrowej oraz udanego wkroczenia w Nowy Rok. I nieodmiennie zaprasza Was w swoje, przyjazne turystom progi.

W upływającym roku do Waszej dyspozycji oddano w mieście kolejne obiekty służące aktywnemu wypoczynkowi. To przede wszystkim całoroczna infrastruktura turystyczna nad jeziorem Ukiel, z kolejnymi elementami Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” na czele. Został uruchomiony także Park Centralny ze ścieżkami rowerowymi i siłownią pod chmurką, a przy jego granicy rozpoczęło działalność Centrum Techniki i Rozwoju Regionu „Muzeum Nowoczesności”, dokumentujące m.in. historię olsztyńskiego przemysłu. W mieście powstały nowe obiekty hotelowe i gastronomiczne, pojawiły się nowe pomysły atrakcyjnego spędzania czasu.
Swoje kolejne edycje miały cykle sztandarowych imprez sportowych i rekreacyjnych („Olsztyn. Aktywnie!”) oraz kulturalnych i rozrywkowych (Olsztyńskie Lato Artystyczne). Po raz pierwszy nad jeziorem Ukiel zagościło zaś wydarzenie artystyczno-ekologiczne Olsztyn Green Festival.
Niezależnie od dawnych i nowych atrakcji, przyjeżdżając do grodu nad Łyną, możecie liczyć na życzliwość jego mieszkańców – nie tylko od święta. Dlatego planując turystyczne podróże w 2015 r. pamiętajcie o stolicy Warmii i Mazur. Do zobaczenia w Olsztynie!

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"