Idż do treści

World Tour w Olsztynie!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Jedna z najbardziej popularnych i najlepiej rozpoznawalnych imprez sportowych w regionie odbędzie się w tym roku w Olsztynie! Pod koniec sierpnia w Olsztynie odbędą się rozgrywki z cyklu World Tour i elitarny turniej Grand Slam.

Jeśli nie każdy był, to z pewnością prawie każdy słyszał o turnieju World Tour w siatkówce plażowej odbywającym się corocznie w Starych Jabłonkach. W tym roku wiele się zmieni. Najlepsi zawodnicy świata oraz liczni kibice spotkają się w sierpniu w Olsztynie.

Efektownie zmodernizowany kompleks plaży miejskiej, czyli działające całorocznie Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel” wydaje się wymarzonym miejscem dla tego typu przedsięwzięć. Olsztyn okazał się bezkonkurencyjny nawet wobec Trójmiasta, również ubiegającego się o możliwość organizowania World Tour 2015. Organizacja turnieju Grand Slam wymaga szczególnych przygotowań i organizacji na najwyższym poziomie. Mieszkańcy oraz władze Olsztyna mogą być dumni z faktu, że miasto zasłużyło sobie na możliwość  zorganizowania u siebie tak prestiżowego turnieju.

Wielkie święto siatkówki plażowej w Olsztynie będzie miało miejsce w dniach 25-30 sierpnia 2015.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"